Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

Dzień Papieski

 

   

    W niedzielę, 12 pażdziernika obchodziliśmy w całej Polsce Dzień Papieski, upamiętniający wybór na Stolicę Piotrową Jana Pawła II z dnia 16 października 1978 roku. Podczas mszy św. o godz. 11.00 dokonaliśmy poświęcenia obrazu św. Jana Pawła II, który na stałe zawiśnie w prezbiterium naszej świątyni. Poza tym poświęciliśmy obraz Matki Bożej Korony Polskiej, wyrzeźbiony przez ś.p. Franciszka Jarzynę, męża ś.p. Anny Jarzyny z Lipicza.

 

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

494906

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo