Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

 

INTENCJE MSZALNE:
14 - 20 października 2019

 

Poniedziałek, 14.10

16.00 – ś.p. Janina Jędras – od Marka Jędrasa z rodziną

17.00 – O zdrowie dla Katarzyny  

 

Wtorek, 15.10

16.00 – ś.p. Edward Szala – od Wardęgów ze Swobody

17.00 – ś.p. Honorata Kupis – od kuzyna Tomasza z żoną

 

Środa, 16.10

16.00- ś.p. Ryszard Wierucki – od Jolanty Kałuża z Wandalina

 

Piątek, 18.10

16.00 – ś.p. Irena, Stanisław, Waldemar, Jerzy Smardz; CR. Koniecznych

17.00 – ś.p. Eugeniusz Kontowski – od szwagra Czesława z rodz.

 

Sobota, 19.10

16.00 – ślub: Emil Pietraszewski -  Izabela Kropacz

17.00 – ś.p. Lucjan Chudzicki – od rodz. Banachów z Bujnowa

 

 

Niedziela,  20.10

09.00 –  ś.p. Irena, Władysław, Eugeniusz Turek, Józefa, Adam Ćwiklińscy

11.00 – ś.p. Zenon, Józefa, Stanisław Brzozowscy  

12.30 (Owieczki) – ś.p. Janusz Olbiński (r. śm)

Poniedziałek, 24.06

17.00 – ś.p. Jan Świątek i Jego Rodzice, Stanisława, Jan Górka i Ich Rodzice

18.00 – ś.p. Antonina, Szczepan, Józefa, Stanisław Ługowscy

Wtorek, 25.06

17.00 – ś.p. Stefania, Bronisław, Genowefa, Elżbieta Witkowscy

Środa  26.06

17.00 – ś.p. Stanisława, Bronisław Grzegorek i Ich Rodzice

18.00 – ś.p. Jan Piechota

Czwartek, 27.06

17.00 –ś.p. Szymon Tomczyk (r. śm)

Piątek, 28.06 - NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

17.00 – Stanisława, Józef Pędziwiatr, Ich Rodzice i Rodzeństwo

18.00 – ś.p. Eugeniusz Kontowski – od siostry Teresy z rodz.

Sobota, 29.06

17.00 – ś.p. Stefan Kluska (31 r. śm)

18.00 – ś.p. O Boże Błogosł. dla Ewy i Zbigniewa (30 r. ślubu); Justyny i Karola (10 r. ślubu)

Niedziela,  30.06

09.00 –  ś.p. Roman Banach (16 r. śm)

11.00 – ś.p. Kamila i Czesław Kosiara i Ich Rodzice

12.30 (Owieczki) – ś.p. Stanisław Olejniczak (4 r. śm)

Wtorek, 27.11

 

16.00 – ś.p. Andrzej Jagielski – od córki Bożeny z rodz.

17.00 – ś.p. Elżbieta Witkowska – od Zdzisława Leśnika z rodz.

Środa, 28.11

17.00 – ś.p. Józefa, Andrzej Pawlak – od syna Józefa ze Świdwina

Czwartek, 29.11

17.00 – ś.p. Helena Piesyk (9 r. śm)

Piątek, 30.11

16.00 – ś.p. Agata Szala – od sąsiadów Szewczyków

17.00 – ś.p. Edward Szala – od syna Jerzego z żoną

Sobota, 01.12

16.00 – ś.p. Zenona Paroń – od córki Ani z rodz.

17.00 – ś.p. Jerzy Świątek

Niedziela ,  02.12 REKOLEKCJE ADWENTOWE  

09.00 –  Za Parafian

11.00 –  ś.p. Wojciech Michalak (3 r. śm), CR. Michalaków i Jagielskich, Marek Jagielski ; chrzest: Paweł Derdak  (Lipicze).

12.30 (Owieczki) – ś.p. Danuta Kusiak (1 r.śm) –  od syna z żoną i Kasią

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

514692

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo