Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 30 sierpnia 2015

1 Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu liturgii.
2 Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Leszka Radwańskiego (1 osoba), Janiny Marczak i Stanisława Witkowskiego (po 2 osoby). Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodzinę z Kamaszy: Mirosława Wrzoska.
3 Zapowiedzi przedślubne: Kamil Konieczny (Grójec Wielki) i Małgorzata Dobras (Szynkielów); Piotr Pawlak i Teresa Pawlak (Wilkołek Grójecki).
4 Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli „ofiary dożynkowe" na remont dachu naszej świątyni. Zebraliśmy prawie 10.000 zł. Można je jeszcze składać w kopertach w następne niedziele.
5 Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uświetnili przebieg święta dziękczynienia za plony podczas dożynek w naszej parafii: parafianom z Bujnowa i Kolonii Bujnów za wieniec dożynkowy i kwiaty do naszej świątyni, delegacjom niosącym chleby, Zespołowi Muzycznemu, Parafialnej Orkiestrze Strażackiej, paniom z Caritasu, pocztom sztandarowym, ministrantom i służbie ołtarza - i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób w to święto się zaangażowali.
6 We wtorek 1 września zapraszamy nauczycieli, młodzież i dzieci na mszę św. o godz. 8.30, rozpoczynającą nowy Rok Szkolny. Okazja do spowiedzi św. od godz. 8.00.
7 W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 16.00 nabożeństwo w Intencji Parafii, o 17.00 msza św. w intencji parafii.
8 W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – od godz. 10.00 objazd chorych z comiesięczną Komunią świętą, o 17.00 msza w intencji parafii- o łaskę nawrócenia grzeszników. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 16.30.
9 Święcenie tornistrów dla dzieci za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 11.00.
10 Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy nowego: „Opiekuna".
11 Jutro o godz. 12.00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Józefa Kobyłta z Owieczek. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)