Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
20 maja 2018

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinie : Jana Kani (4 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Wandalina: Krzysztofa Gandziarskiego i Piotra Leśnika.
3. Nabożeństwa majowe codziennie po pierwszej mszy świętej.
4. Nabożeństwa majowe z modlitwą o urodzaje o godz. 19.30 przy krzyżach w tym tygodniu: w poniedziałek – Owieczki Zatyle (obok P. Pęczek) ; we wtorek – Kolonia Lipicze (obok P. Marciniak ); w piątek – Pieczyska (przy ul. Cegielnianej), w sobotę – Kolonia Uników (obok P. Błaszczyk).
5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Mamy nowego „Opiekuna" i „Małego Gościa Niedzielnego".
6. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w całodziennej adoracji w miniony piątek – także strażakom, którzy czuwali przed Najświętszym Sakramentem i relikwiach św. Jana Pawła II.
7. Uwaga dzieci i rodzice tychże dzieci, które rok temu przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy w Komunii Świętej: Komunia Święta „rocznicowa" jak zawsze w 1sza niedzielę czerwca – o godz. 11.00. Próba dla dzieci i rodziców – w piątek o godz. 17.30 w kościele.
8. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Lucjana Chudzickiego z Grójca Wielkiego. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać, Panie...

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

319602