Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
9 czerwca 2024

1. Kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do soboty po każdej mszy św. W poniedziałek kancelaria nieczynna.

2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Roberta Arczyńskiego, Piotra Leśnika (po 1 osobie) i Roberta Leśnika (2 osoby).

3. Nabożeństwa czerwcowe w kościele po każdej pierwszej mszy św.

4. W ubiegłym tygodniu pokryto asfaltem drogę dojazdową na cmentarz w Unikowie obok szkoły, oraz utwardzono teren parkingowy. Zgodnie ze wcześniejszą umową z Panem Burmistrzem Gminy Złoczew, pomocą wykazały się sołectwa z naszej parafii, które leżą na terenie gminy Złoczew. Dziękujemy sołectwu Uników, które na ten cel przekazało 10 tysięcy złotych; oraz sołectwom Emilianów i Wandalin, które przekazały po 5 tyś. złotych, sołectwu Kamasze (4, 9 tyś zł), oraz sołectwom Bujnów i Grójec Wielki (po 4 tyś zł). Pozostałe koszty pokryła Gmina Złoczew, za co składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim ze wszystkich wyżej wymienionych sołectw za to finansowe wsparcie i za poczucie solidarności. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać !!!

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Opiekuna".

6. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Sławomira Pawlaka z Unikowa Wieczny Odpoczynek racz Mu dać, Panie ...

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)