Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 23 listopada 2014

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do soboty po zakończeniu liturgii przez ok 15 minut. W poniedziałek kancelaria nieczynna.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i przyniesienie kwiatów rodzinom: Danuty Pilarskiej (2 osoby), Łukasza Skowrona (2 osoby), Katarzynie Skowron. W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Kolonii Bujnów: Dariusza Kapicy, Jana Kapicy i Rafała Ciołka z Kolonii Emilianów.

3. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dziś po mszy św. o godz. 11.00.

4. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpoczniemy w sobotę, 29 listopada o godz. 18.30 w kościele.

5. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego na rzecz „Kościoła w Potrzebie” (w krajach misyjnych) – 28 listopada – składamy sprzęt obok „Organistówki” w godz. 9.00 do 13.00.

6. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu, a co za tym idzie - rekolekcje adwentowe naszej parafii, które poprowadzi ks. Piotr Staszak – proboszcz z Dębnicy.

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na potrzeby gospodarcze naszej parafii. Za tydzień przy wyjściu ze świątyni doroczna dekanalna zbiórka dla naszych sióstr Mniszek Kamedułek ze Złoczewa.

8. Serdeczne Bóg zapłać mieszańcom Wandalina za mijający „dyżur” liturgiczno – parafialny. Od nowego roku kościelnego dyżur ten pełnić będzie Bujnów.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: