Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 26 sierpnia 2015

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek, oraz od środy do soboty zaraz po zakończeniu liturgii.
2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Przemysława Rapty (1 osoba) i Krzysztofa Pająka (2 osoby). Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Grójca Wielkiego: Zofii Piesyk, Wojciecha Hadasia, Sylwestra Leśnika.
3. Osoby, które z naszego dekanatu, oraz z naszej parafii pragnęły by wziąć udział w pielgrzymce pieszej na Jasną Górę w dniach 10-13 sierpnia, mogą się zgłosić do księdza proboszcza z Złoczewie.
4. Dziś w ramach wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po mszach świętych święcić będziemy nasze pojazdy. Bóg zapłać za ofiary składane podczas poświęcenia – na fundusz ministrancki.
5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy „Opiekuna".
6. Zapowiedzi przedślubne: Robert Leśnik (Wandalin) i Magdalena Misiak (Stolec); Tomasz Dąbrowski (Sieradz) i Żaneta Gruchot (Emilianów).

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: