Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 19 października 2014

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do soboty po zakończeniu liturgii przez ok 15 minut. Dodatkowo w środę i w sobotę od 12.00 do 13.00. W godzinach otwarcia kancelarii parafialnej można zamawiać msze święte na kolejny rok i zgłaszać wypominki. Jedna rodzina może zamówić jedną mszę w niedzielę a pozostałe w tygodniu.

2. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom: Wojciecha Michalaka, Leona Kropacza (po 2 osoby), Krzysztofa Mazurkiewicza (4 osoby). W najbliższą sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Wiktora Kowalskiego, Zenona Pietraszewskiego, Tadeusza Jarzębskiego, Grzegorza Wzgardę.

3. Zapraszamy na różaniec codziennie o godz. 16.30. W poniedziałek różańca nie będzie. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu środę i piątek o 16.30.

4. Za tydzień w niedzielę składka na mszy św przeznaczona na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

5. Spotkanie dla młodzieży, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania za tydzień po mszy św. o godz. 11.00. Bierzmowanie w naszej parafii od będzie się 14 maja 2015 roku o godz. 17.00.

6. We wtorek odbył się pogrzeb ś.p. Urszuli Krawczyk z Unikowa Kapitulnego. Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…

7. Zapowiedzi przedślubne: Stanisław Chudzicki (Grójec W) – Paulina Markowska (Złoczew).

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: