Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 24 sierpnia 2014

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do środy po zakończeniu liturgii przez ok 15 minut.

2. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom: Sławomira Matusiaka (2 osoby), Grzegorza Gonery i Marka Matławskiego. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Wojciecha Kajewskiego i Andrzeja Krzyściaka.

3. Serdeczne Bóg zapłać: wszystkim Drogim Parafianom za „ofiary dożynkowe” na remont dachu naszej świątyni (w ubiegłą niedzielę zebraliśmy500 zł) i za wspólną obecność i modlitwę, Paniom z Caritasu za pomoc w przygotowaniu uroczystości, Parafianom z Wandalina za wieniec dożynkowy, Delegacjom z poszczególnych sołectw za kwiaty i chleby dożynkowe – oraz za uświetnienie Eucharystii: Parafialnej Orkiestrze Strażackiej, Zespołowi Muzycznemu, Strażakom, Służbie Liturgicznej, Wszystkim – którzy w jakikolwiek sposób się przyczynili do udziału w Uroczystej Mszy Świętej i Procesji.

4. „Ofiary dożynkowe” można jeszcze składać w następne niedziele, pisząc na kopercie Nazwisko Rodziny i wieś. Ofiara roczna na remont dachu wynosi 150 zł od rodziny.

5. We wtorek Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze św. W naszym kościele o godz. 9.00 i 17.00.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: