Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
12 listopada 2017

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Jacka Perdka i Roberta Krzysztofiaka. W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Kamaszy: Zbigniewa Leśniaka i Zbigniewa Matuszka.
3. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 modlić się będziemy w intencji Parafialnej Orkiestry Strażackiej. Ofiary składane w niedzielę – w sygnowanych kopertach przeznaczone są na Parafialna Orkiestrę Strażacką.
4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy „Opiekuna" w cenie 2,50 zł i dla dzieci nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego".
5. Są jeszcze do nabycia kalendarze diecezjalne w cenie 6 zł – w zakrystii.
6. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w najbliższą sobotę, 18 listopada o godz. 18.00 w kościele.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: