Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 25 września 2016

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna  od poniedziałku do piątku zaraz po zakończeniu liturgii. W sobotę kancelaria nieczynna.

2. Serdeczne Bóg zapłać  za posprzątanie kościoła rodzinom: Macieja Grzesiaka, Marka Glińskiego i Stanisława Kałużnego (po 2 osoby). Za tydzień w sobotę  o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z  Wandalina: Ryszarda Wrzoska, Stanisława Kłobusa, Mariusza Kłobusa i Eugeniusza Kołodziejczyka.

3. W zakrystii można nabyć kalendarze diecezjalne w cenie 6 zł.

4. W sobotę 1 października planujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy – zapisy – w kancelarii lub z w zakrystii. Wyjazd o godz. 8.45 – powrót do godz. 19.00. Cena – 30 zł. W planie pielgrzymki: msza św. o godz. 11.00; droga Krzyżowa o godz. 14.00 i nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy nowego „Opiekuna” i dla dzieci „Małego Gościa niedzielnego”.

6. Uwaga osoby które dały do parafii zgłoszenie z Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie produktów żywnościowych: odbiór darów w czwartek o godz. 17.30 – obowiązkowo zapraszamy do kościoła na krótkie zebranie a następnie odbiór darów.

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

196641