Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 stycznia 2016

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu mszy św.
Plan kolędy:
- poniedziałek, 16 stycznia – od godz. 10.00 – Kamasze – od P. Bogdańskich; 14.00 – Kolona Lipicze – od P. Derdak
- wtorek, 17 stycznia – od 09.00 – Mały Wandalin – od P. Kucharskich – do P. Kołodziejczyk (przerwa na pogrzeb) od 13.30 – Wandalin - od P. Paś – P. Arczyńskich – WE WTOREK PROBOSZCZ PRZYJEDZIE WŁASNYM POJAZDEM
- środa, 18 stycznia - od godz. 14.00 – Wandalin – Pustkowie - do P. Kamińskich
- czwartek, 19 stycznia – od godz. 14.00 – Emilianów – od P. Foriasz
- piątek, 20 stycznia – od 10.00 – Uników Jaryszek – od p. Wzgarda – do P. Drożdżyńskich; 14.00 - Kolonia Uników (od P. Machała) - do P. Drzazga.
- sobota, 14 stycznia – od 10.00 - Uników - szosa – od P. Grobelnych – P. Stępień; od 14.00 – Uników – P. Cuchra – P. Wasilewscy

Uprzejmie proszę o przyjazd po Księdza Proboszcza 15 minut przed rozpoczęciem kolędy (Z WYJĄTKIEM WTORKU). Ofiary składane w czasie kolędy przeznaczone na remont dachu naszej świątyni.
2. Serdecznie Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom z Bujnowa: Mariusza Wiki, Arkadiusza Tomali i Krzysztofa Pietraszewskiego (po 2 osoby. W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Krzysztofa Grzesiaka, Dariusza Brzezowskiego i Romana Sójki.
3. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby ś.p. Bogdana Walochy z Króli; ś.p. Tadeusza Galle z Wandalina i ś.p. Czesława Banacha ze Złoczewa. Wieczny Odpoczynek racz Im dać, Panie...

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: