Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
17 marca 2019

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu liturgii. .
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Wojciecha Kajewskiego (1 osoba), Andrzeja Kryściaka (2 osoby) i Piotra Banacha (3 osoby). W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Zbigniewa Jackowskiego, Krzysztofa Kropacza i Mariusza Wikę.
3. W piątek Droga Krzyżowa godz. 16.30.
4. We wtorek Uroczystość św. Józefa – Patrona naszej kaliskiej diecezji. Msze święte o godz. 10.00 i 16.00.
5. Uwaga Rodzice i dzieci, przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Świętej: poświęcenie świec w najbliższy piątek na Drodze Krzyżowej o godz. 16.30. Poza tym w sobotę o godz. 15.30 na Organistówce odbiór szat komunijnych. Obecność obowiązkowa.
6. Za tydzień składka na niedzielnej mszy świętej na potrzeby gospodarcze naszej parafii.
7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Mamy „Opiekuna" i „Małego Gościa Niedzielnego".

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: