Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
11 sierpnia 2019

1. Kancelaria w tym tygodniu czynna od poniedziałku środy, oraz w piątek i w sobotę po wieczornej mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Marka Jędrasa i Bogdana Banacha (po 3 osoby). W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Emilianowa: Ireneusza Krawczyka, Mariana Pawlaka, Jerzego Grzelaka i Marcina Włodarczyka.
3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Mamy nowego „Opiekuna".
4. W czwartek, 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze święte o godz. 9.00 i 11.00.
5. Parafialne dożynki przeżywać będziemy za tydzień w niedzielę, 18 sierpnia. Prosimy parafian z Lipicza i Kolonii Lipicze o przygotowanie wieńca dożynkowego. Od jutra młodzież będzie roznosiła zaproszenia na tę ważną dla nas uroczystość. Ofiary dożynkowe składane będą na kolejne przyszłe remonty w naszym kościele.
6. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy udzielili noclegu pielgrzymom z Koszalińsko – Kołobrzeskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
7. Przypominamy o przynoszeniu kamieni do budowy groty Matki Bożej.
8. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Mieczysława Stefaniaka z Bujnowa. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać, Panie ...

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: