Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 26 czerwca 2016

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu liturgii.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Pawła Pawlaka, Sławomira Pawlaka i Wojciecha Koźby (po 1 osobie). Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Unikówa: Adama Pęczka, Bogdana Kluszczyńskiego i Ryszarda Kluszczyńskiego .
3. Wycieczka Zespołu, Ministrantów a także Parafialnej Orkiestry Strażackiej do Kotliny Kłodzkiej w czwartek 30 czerwca – zapisy u Księdza Proboszcza.
4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – od godz. 10.00 objazd chorych z comiesięczną spowiedzią i Komunią święta, spowiedź święta dla dzieci od 16.30 do 17.00.
5. Zapowiedzi przedślubne: Damian Wareńczak (Bujnów) i Katarzyna Kunicka (Mokrsko).
6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy „Opiekuna".

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: