Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 16 listopada 2014

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty po zakończeniu liturgii przez ok 15 minut.

2. Bóg zapłąć za dzisiejsze ofiary, przeznaczone na Parafialna Orkiestrę Strażacką. Można jeszcze je składać w następne niedziele w kopertach.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom: Andrzeja Krzyżańskiego i Zbigniewa Trzcińskiego (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Kolonii Bujnów: Danuty Pilarskiej, Łukasza Skowrona, Katarzyny Skowron .

4. Dziś na mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dzieciom pierwszokomunijnym. Po mszy św katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

5. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania za tydzień po mszy św. o godz. 11.00.

6. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpoczniemy w sobotę, 29 listopada. Szczegóły – podamy wkrótce.

7. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego na rzecz „Kościoła w Potrzebie” (w krajach misyjnych) – 28 listopada - szczegóły – za tydzień.

8. Za tydzień w niedzielę składka na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

9. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Czesławy Siuda z Grójca Wielkiego i ś.p Reginy Pietraszewskiej z Wandalina. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)