Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
14 stycznia 2018

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Wojciecha Ługowskiego (3 osoby) oraz Sławomirowi Wrzoskowi i Pawłowi Larowi. W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Kolonii Lipicze: Dariusza Gonerę i Czesława Żurawskiego.
3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy nowego „Opiekuna".
4. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: ś.p. Sylwestra Olczyka (zamieszkałego ostatnio w Zapolu) i ś.p. Jerzego Lewandowskiego (zamieszkałego ostatnio w Gliwicach). Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...

Plan Kolędy:

- poniedziałek, 15.01 – od 14.00 – Mały Wandalin (od P. Kucharskich – P. Arczyńskich);

- wtorek, 16.01 -  od 13.00 – Wandalin (Pustkowie – P. Kamińscy)

- środa 17.01 – od 14.00 – Lipicze (P. Krzemień – P.Leśnik)

- czwartek, 18.01 – od 14.000 – Kolonia Lipicze - od P. Derdak– P. Złoty

- piątek, 19.01 – od 14.00 – Kolonia Bujnów, Kolonia Emilianów (P. Kluszczyńscy – P. Kałuża)

- sobota, 20.01 – od 10.00 – Emilianów (P. Foriasz – P. Mikołajczyk)

Uprzejmie proszę o przyjazd po księdza 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: