Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 24 kwietnia 2016

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna  od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu liturgii.

2. Serdeczne Bóg zapłać  za posprzątanie kościoła rodzinom: Janusza Stępnia (2 osoby), Piotra Lara (3 osoby), oraz Rafała Serwecińskiego, Roberta Pietrasika i Tadeusza Wasilewskiego (po 1 osobie). Za tydzień w sobotę o godz. 11.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Unikowa – szosy: Sławomira Grobelnego, Stanisława Kosiary, Justynę Tomczyk, Remigiusza Presi, Ireneusza Brzozowskiego, Piotra Stępnia.

3. Za tydzień w niedzielę o na mszy św o 10.30 grupa 21 dzieci z naszej Parafii przyjmie po raz pierwszy Jezusa w Komunii Świętej. Polecamy Je naszym gorącym  modlitwom.

4. Próby dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej codziennie od poniedziałku do piątku o 16.00 (we wtorek o 15.45).

5. Pierwsza spowiedź święta dla tychże dzieci (a także dla rodziców i pozostałych członków rodzin) w sobotę o godz. 9.30.

6. W sobotę 30 kwietnia pierwsze nabożeństwo majowe przy krzyżu w Grójcu – Droga na Robaszew – o 19.30.

7. Informujemy, że w tym roku uroczystość św. Stanisława BM – a co za tym idzie – odpust w naszej parafii – przypada w poniedziałek 9 maja – gdyż 8 maja jest Niedzielą Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

8. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej – nowego „Opiekuna.

9. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby ś.p: Grażyny Kapica z kolonii Bujnów  i ś.p. Danuty Barszczyk z Grójca Wielkiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: