Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 26 marca 2017

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Sławomira Świtały i Krzysztofa Jarosa (po 2 osoby). W najbliższą sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Grzegorza Jagielskiego, Mariusza Berlińskiego i Sławomira Matusiaka.
3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy dziś nowy numer naszego dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun".
4. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30. Gorzkie Żale w niedziele najbliższą p mszy św. o 09.00.
5. Jak co roku Ksiadz biskup zwraca się z prośbą o złożenie „daniny diecezjalnej" w wysokości 1 zł od osoby. W najbliższą niedzielę ofiary w czasie mszy swiętych będą składane na daninę diecezjalną oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.
6. Zapowiedzi przedślubne: Bartłomiej Matusiak (Emilianów) i Marta Balecka (Brzeźnio); Renata Kluszczyńska (Uników) i Sylwester Stangret (Wólka Klonowska); Anna Foriasz (Emilianów) i Łukasz Wejzerowski (Sieradz, ul. Dąbroszczaków 4/9)

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: