Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 14 września 2014

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty po zakończeniu liturgii przez ok 15 minut.

2. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom: Zbigniewa Jackowskiego i Krzysztofa Kropacza (po 3 osoby). W najbliższą sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Mariusza Wika i Arkadiusza Tomali.

3. Spotkanie rodziców wraz z dziećmi z klas III z naszej parafii, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do pierwszej Komunii Świętej dziś na mszy św. o godz. 11.00.

4. Zapisy młodzieży z klas I, II oraz III gimnazjum z naszej parafii, która rozpocznie przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dziś po mszach świętych. Za tydzień ostatni termin zapisów i spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z ich rodzicami na mszy św. o godz. 11.00.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy nowego „Opiekuna” i „Gościa niedzielnego”.

6. W zakrystii można nabyć kalendarze diecezjalne w cenie 5 zł.

7. Za tydzień w niedzielę składka przeznaczona na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: