Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 grudnia 2016

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Doroty Banach, Zbigniewa Mieszały i Katarzyny Witkowskiej (po 2 osoby).
3. W piątek o godz. 17.30 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Pieczysk: Krzysztofa Mikołajczyka i Stanisława Zembrzuskiego.
4. Wszystkie dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek, w środę i czwartek o godz. 17.00 – przychodzimy z lampionami.
5. Uwaga dzieci i rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej – poświecenie i wręczenie medalików dla dzieci w czwartek na roratach o godz. 17.00. Po mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych.
6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy „Opiekuna" i dla dzieci lampiony w cenie 3 zł. Można nabyć świece caritas na stół wigilijny w cenie 6 zł.
7. Za tydzień przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy doroczne ofiary dla Sióstr Mniszek Kamedułek ze Złoczewa.
8. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Bogumiły Biernackiej. Wieczny Odpoczynek racz Jej dać, Panie...

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: