Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 16 lipca 2017

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty zaraz po zakończeniu liturgii.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Sławomira Serwety, Arkadiusza Koniecznego (po 2 osoby), Romana Witkowskiego i Waldemara Witkowskiego (po 1 osobie). Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Grójca Wielkiego: Zbigniewa Tułazy i Radzisława Piesyka.
3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na potrzeby gospodarcze naszej parafii.
4. Za tydzień w niedzielę po mszach świętych z racji wspomnienia św. Krzysztofa Patrona Podróżujących święcenie pojazdów. Ofiary z poświęcenia - na fundusz ministrancki.
5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej – mamy nowego „Opiekuna" – w cenie 2,5 zł!
6. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Janiny Sowijak z Lipiczy. Wieczny Odpoczynek racz Jej dać, Panie...

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: