Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 26 października 2014

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty po zakończeniu liturgii przez ok 15 minut. Dodatkowo w środę i w piątek od 12.00 do 13.00. W godzinach otwarcia kancelarii parafialnej można zamawiać msze święte na kolejny rok i zgłaszać wypominki. Jedna rodzina może zamówić jedną mszę w niedzielę a pozostałe w tygodniu.

2. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom: Wiktora Kowalskiego (2 osoby), Zenona Pietraszewskiego (3 osoby), Tadeusza Jarzębskiego i Grzegorza Wzgardy (po 1 osobie).

3. Zapraszamy na różaniec codziennie o godz. 16.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o 16.30.

4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, przeznaczone na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

5. W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 9.00 w kościele, o 11.00 na cmentarzu a po mszy świętej różaniec z procesją za zmarłych. Prosimy o godne zachowanie się w czasie mszy świętej i procesji.

6. W niedzielę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. O godz. 11.00 msza święta zbiorowa za zmarłych w ciągu ostatniego roku od ostatniego dnia zadusznego – 2 listopada 2013 r.

7. We piątek odbył się pogrzeb ś.p. Tadeusza Płachty, pochodzącego z Lipicza, zamieszkałego ostatnio w Sieradzu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)