Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 5 lipca 2015

1 Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w piątek i w sobotę zaraz po zakończeniu liturgii.
2 Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Marka Matyszewskiego (3 osoby) i Zenona Sowińskiego (2 osoby). Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Grójca Wielkiego: Roberta Jamrozego, Waldemara Laskowskiego i Zenona Morosa.
3 Zapowiedzi przedślubne: Witold Olbiński (Złoczew, ul. Sportowa) i Dominika Toboła (Wandalin); Tomasz Włodarczyk (Ryś) i Ewelina Olbińska (Owieczki).
4 Za tydzień w niedzielę o godz. 14.00 Zawody Strażackie o Puchar Proboszcza Parafii Uników. Zapraszamy wszystkie jednostki, oraz wiernych kibiców ;-)
5 W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku boisko wielofunkcyjne w Unikowie będzie nieczynne.
6 W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: ś.p. Mateusza Filipiaka z Bujnowa, Heleny Leśnik z Owieczek, Celiny Pluskoty z Owieczek i Stanisława Olejniczaka z Sieradza. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
7. Prasa katolicka – nowy Opiekun.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

- w Owieczkach:

godz. 15.00 (w okresie letnim),

godz. 14.00 (w okresie zimowym)

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: